MaxiSohbet Keyfi Sizlerle Türkiyenin Chat Sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM SOHBET GİRİŞİ İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Maxi Fm | MaxiSohbet


ÜCRETSİZ RADYO MAXİ FM

RADYONUN YENİ ADRESİ MAXİ FM

Maxi Sohbet olarak siz değerli misafirlerimize öncelikle hoşgeldiniz demek istiyorum. Siz değerli misafirlerimize sohbet için en nezih alanı, ortamı sunmaya çalıştığımız gibi sohbet esnasında da aynı şekilde en güzel müzikler ile birbirinden iyi yayıncılar ile sizlere en güzel hizmeti sunma çabasındayız. Bu durumda siz değerli sohbetçilerimize sunucumuzun radyosu olan Maxi Fm sunmaktan mutluluk duyarız. Maxi Fm de birbirinden değerli ve professiyonel yayıncılarımız ile sizlere müzik ziyafeti sunduğumuz gibi yayındaki yayıncılarımızın keyifli sohbeti de sizi sizden alacak eğlencenizi daha da katlayacaktır. Radyo Maxi Fm deki imkanlarımız bununla da sınırlı değil, www.maxifm.org adresimizden güncel magazinsel haberleri müzik ve spor haberlerini takip edebilir, yayıncılarımız hakkında bilgilere ulaşabilir, yayın saatlerini kontrol edebilirsiniz. Peki sadece bu kadar mı Maxi Fm ayrıcalıkları? Tabiki hayır! Bunların yanı sıra top 10 larımızıda takip edebilirsiniz.

Top 10 nedir?

Haftanın dinleyicisi

Haftanın yayıncısı

O hafta en çok dinlenen müzik

Bu ve daha fazla ayrıcalığı www.maxifm.org sitesinden keşfedebilir inceleyebilirsiniz. Henüz yeni olan sunucumuzda tüm imkanlarımızla sizlere ayrılmak istemeyeceğiniz vaz geçemeyeceğiz sohbeti, eğlenceyi, deneyimleri sunmayı hedefliyoruz. Bunşarın yanı sıra Maxi Fm olarak ise sizlere müzik, sohbet, eğlence yanısıra misafirlerimizi ekibimize katarak onlarında yayıncılık deneyimine sahip olmalarını amaçlıyor bu imkanı sunabiliyoruz. Eğer siz de Maxi Fm de yayyın almak ayrıcalığı isterseniz sunucumuzda bulunun yetkili arkadaşlar ile irtibata geçebilirsiniz.

İrc.MaxiSohbet.Com Www.maxisohbet.com www.maxifm.org www.sohbeteli.comBir cevap bırakın.

© 2020 Copyright www.BizimShell.Com Tüm hakları saklıdır. Dost Siteler : Sohbet Chat  Mobil Sohbet İrc Hosting Chat Sitesi