MaxiSohbet Keyfi Sizlerle Türkiyenin Chat Sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM SOHBET GİRİŞİ İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

SANAL SOHBETİN CAZİBESİ SANAL ODALAR | MaxiSohbet


SANAL SOHBETİN CAZİBESİ SANAL ODALAR

SANAL SOHBETİN CAZİBESİ
Cazibe; denildiğinde albenisi olan, sanal sohbet içinse çekiciliği olan anlamında kullanabiliriz.
İsteyen herkes, her sohbeti sanal ortamda yapabilme özgürlüğüne sahip midir?
Aslında evet sahip, ama karşı tarafın özgürlük sınırına denk geldiği anda biten bir evet bu durum. Aslında sanal sohbet sadece seks arkadaşı (ya da fantezi arkadaşı da diyebiliriz) aramak için bu yolu seçenler olarak da kabul edilebilir. Kimi gerçekten sanalda kimi de bu işi internet üzerinden para kazanarak ya da müşteri bulmak için kullanabilir durumda. Ama bizim bahsettiğimiz olaylar bunlar değil. Daha normal bir hayatı olan, evinden işine işinden evine giden kadın ya da erkeklerin eve girdiklerinde özledikleri ve hissetmek istedikleri sıcaklığı bulmaları için olan arayıştan bahsediyoruz. Evinde huzur bulmaya gelen insanların iş stresi, para stresi, aileden kaynaklı çeşitli sıkıntılarından kurtulup, kendini gerçekten anlayan ve ona bu huzuru tattırabilecek bir karşı cins şefkati sunulması aslında sanal sohbetin cazibesini arttırıyor. Sanal sitelerde randevulaşan ve karşılaşıldığında bir merhaba ile insanın yüzünde sıcak bir gülümseme bırakan bir sohbetten bahsediyoruz. Belki o günün tüm stresi o ekranın karşısına geçince bitiyor, belki de o stres yerini daha haz verici duygulara bırakıyor. (Cinsellik, şefkat, özlem, merak gibi…) insanları sanal ortamlara çeken dürtü zaten meraktır. Hele karşı cinsi anlama merakı bu ortama çeken en büyük cazibedir. Sanaldan bir arkadaşın verdiği hazzı ve merakı, gerçekten yanınızda oturan arkadaşınızdan almadığınızı sizde ufak bir hatırlatmada anlayacaksınız.
Sanal ortamlarda istediğiniz gibi tanınırsınız. Kötü yanlarınız olmadan bile tanınabilirsiniz. Tabi ki karakteriniz neyi desteklerse onun verdiği ölçüde davranırsınız ama sanaldaki herkes sizi sadece sizin anlattığınız kadarıyla bilecektir. Bu da başlı başına bir rahatlama metodudur. Yan yana çalıştığınız arkadaşınızla olan diyaloglarınızı bir düşünün bu konuşmaları sanaldaki arkadaşınızla en ince ayrıntısına kadar yaparsınız. Üstelik yanlış anlar, benim hakkımda farklı düşünür ya da şu olayı şöyle anlatayım da aklına başka bir şey gelmesin gibi kısıtlamalar olmadan daha doğru ve daha içten anlatırsınız. Sanal sohbetler kişisel bilgileriniz değil ama kişiliğinizle ilgili en ayrıntılı bilgileri aktarıp kendinizi bulabileceğiniz bir ortamBir cevap bırakın.

© 2020 Copyright www.BizimShell.Com Tüm hakları saklıdır. Dost Siteler : Sohbet Chat  Mobil Sohbet İrc Hosting Chat Sitesi